Kontakt

Thermo-control SK s.r.o.

Podunajská 31
821 06 Bratislava

IČO: 45700907
DIČ: 2023109979
IČ DPH: SK2023109979

 

Telefón: +421 245 527 104
E-mail: obchod@thermo-control.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok  8:00 – 16:00

Bankovné spojenie
Tatra banka
IBAN: SK13 1100 0000 0029 2284 4137

Sklad:

Thermo-control SK s r.o.
Podunajská 31
821 06 Bratislava

Telefón: +421 245 527 104
Mobil: +421 902 560 228

E-mail: sklad@thermo-control.sk

Otváracie hodiny: Po-Pi: 8:00 – 16:00

Vedenie spoločnosti

Bc. Bedřich Soukal
konateľ
b.soukal@thermo-control.sk

Zdeněk Svoboda
riaditeľ

Mobil: +421 944 451 862
z.svoboda@thermo-control.sk

Administratívne oddelenie

Mgr. Natália Ábelová
ekonómka, objednávky

Telefón: +421 245 527 104
obchod@thermo-control.sk

Mgr. Mária Doumenová
asistentka obchodného oddelenia

Mobil: +421 903 451 848
asistentka@thermo-control.sk

Obchodné oddelenie

Ing. Karol Tomes
obchodný manažér

Mobil: +421 902 695 661
k.tomes@thermo-control.sk

Richard Omasta
obchodno-technický manažér

Mobil: +421 903 451 886
r.omasta@thermo-control.sk

Jozef Čurgali
obchodno-technický manažér

Mobil: +421 911 122 249
j.curgali@thermo-control.sk

Technické oddelenie

 

Peter Chovan
obchodno-technický manažér

Mobil: +421 911 819 831
p.chovan@thermo-control.sk

Marketing

Sklad a logistika

Kristián Fabo
vedúci skladu

Telefón: +421 245 527 104
sklad@thermo-control.sk

Reklamácie

Mobil: +421 902 560 228
technik@thermo-control.sk

Nájdite si svojho obchodného manažéra

Po kliknutí na mapu sa zobrazí kontakt na obchodného manažéra pre daný región.

Nájdite si svojho obchodného manažéra
Obchodný manažér - západ Obchodný manažér - východ Obchodný manažér - stred

Obchodný manažér - západ

Ing. Karol Tomes
+421 902 695 661
k.tomes@thermo-control.sk

Obchodný manažér - východ

Jozef Čurgali
+421 911 122 249
j.curgali@thermo-control.sk

Obchodný manažér - stred

Richard Omasta
+421 903 451 886
r.omasta@thermo-control.sk